Zpět

Koukají na vás z televize samé vypracované postavy a vy sami jste se už několikrát zařekli, že budete vypadat taky tak? Pokud jste pořád nenašli dostatek času a odvahy pro změnu, je tu ten pravý čas. Zkuste si pořídit svého osobního trenéra, který s vašimi nadbytečnými kily zatočí!

Fitness

Pokud uvažujete nad změnou svého životního stylu (přičemž důvodem mohou být i vaše zdravotní problémy), nechte si sestavit individuální tréninkový plán a pusťte se do razantní směny dosavadních návyků. Nastartujte zdravý způsob života s výživovou poradkyní a fitness trenérkou Lenkou Bořutovou.

Lenka vám sestaví tréninkový plán na míru, podle kterého si můžete cvičit sami nebo Vás bude provázet na každkém tréninku. Zhodnotí Vaše stávající stravovací návyky a navrhne jejich optimalizaci na základě změření na přístroji InBody. Vypracuje Vám jídelníček na míru, pokud budete chtít a bude-li to nutné doporučí vám doplňky stravy. Naučí vás také vybírat kvalitní potraviny a doporučí jejich vhodnou úpravu.

Jelikož tohle vše zní velmi lákavě a chcete vypadat skvěle, kontaktujte Lenku ještě dnes a domluvte se na svém vlastním plánu!