Zpět

Manažeři jednoho brněnského call centra se rozhodli spojit svoje síly s PB Solution, která se zabývá tvorbou internetových stránek, tvorbou e-shopů, ale také návrhem a tvorbou log a celkové firemní identity. Brněnské call centrum ISTIMA a.s., které nabízí práci v centru Brna, firemní identitu i web již vytvořený mělo, nicméně chtělo dát o sobě vědět i na jiných místech, než jsou standardní portály nabízející zaměstnání či úřady práce.

Například konkrétní druh společností jsou call centra, která se velké popularitě těší již několik let, zároveň ale nejvíce oslovují zaměstnance z řad studentů či dlouhodobě nezaměstnaných, kteří už nevidí jinou variantu. Manažeři jednoho brněnského call centra se rozhodli spojit svoje síly s PB Solution, která se zabývá tvorbou internetových stránek, tvorbou e-shopů, ale také návrhem a tvorbou log a celkové firemní identity. Brněnské call centrum ISTIMA a.s., které nabízí práci v centru Brna, firemní identitu i web již vytvořený mělo, nicméně chtělo dát o sobě vědět i na jiných místech, než jsou standardní portály nabízející zaměstnání či úřady práce. Call centrum ISTIMA a.s. se rozhodla pro sponzoring sportovních družstev, a to konkrétně florbalového mužstva a fotbalového mužstva. Nejen že hráči se oblékají do slušivých dresů s logem call centra ISTIMA a.s., zároveň společnost PB Solution vytvořila reklamní poutač o rozměrech 300x100 cm, který byl umístěn na fotbalovém hřišti v Moravském Krumlově.

PB Solution dostala za úkol vytvořit návrh reklamního banneru, který bude splňovat několik požadavků. Mimo rozměr musí zároveň barevně odpovídat dresům fotbalistů, musí být vidět logo firmy, firemní slogan, webové stránky a zároveň heslo, které fotbalové fanoušky upoutá a také bude na první pohled jasné, jaký má reklamní plachta smysl. Nutno podotknout, že si grafické oddělení PB Solution s tímto úkolem poradilo opravdu bravurně. Reklamní banner je na fotbalovém hřišti umístěn na zábradlí, které je naproti tribunám pro sezení, a proto bylo také velice důležité, aby byla reálná podoba reklamního banneru čitelná i pro diváka sedícího na posledním místě tribuny. To vše se zadáním rozměru nebylo opravdu jednoduché.

Grafický návrh reklamního banneru vedení call centra ISTIMA a.s. obdrželo do druhého dne, samozřejmě ve více provedeních a grafických variantách. Finální podoba banneru byla dodána do několika dnů od zadání, což samozřejmě každá společnost ocení. Zároveň kreativní a zodpovědný přístup PB Solution dodá zadávající firmě jistotu, že svůj projekt svěřila do rukou opravdovým odborníkům.

PB Solution není jen jedna z mnoha společností, která se zabývá tvorbou webů, tvorbou e-shopů, navrhováním log a firemní identity, ale její jádro tvoří především velmi zkušený a profesionální tým, za kterým je již vidět kus práce.